KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197079
nr 1619 7079
Oidentifierad konstnär. Signerad, England, "Semmon Cove, Cornwall". Olja på pannå, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:58:04
13/5 17:42:03
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor